VALMIERAS PIENS

Vidzemes novadu, kur atrodas Valmiera, mēdz dēvēt par “piena šūpuli”, un tam ir sena piena produktu ražošanas vēsture. 1923. gadā Valmierā tika izveidota piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība – pirmsākums piena produktiem, kuri nu jau gandrīz 100 gadu garumā nesuši Valmieras vārdu.

Tieši pieredzējušo piensaimnieku un piena produktu meistaru gadu desmitiem krātās zināšanas un uzmanība katrai detaļai piena ražošanas procesā palīdz mums radīt tik gardus VALMIERAS piena produktus. VALMIERAS piena produkti tiek ražoti no dabiska piena, kas tiek piegādāts no mazākām un lielākām saimniecībām no visas Latvijas.

 

1923
SENA VĒSTURE
RAŽOTS LATVIJĀ
RAŽOTS LATVIJĀ
31
PRODUKTS
AUGSTĀKĀ KVALITĀTE
AUGSTĀKĀ KVALITĀTE

TRADĪCIJAS UN INOVĀCIJAS

AS "Valmieras piens" ir zināšanām bagāts uzņēmums. Tāpēc visgardākie tradicionālie produkti - biezpiens, krējums - top pēc rūpīgi glabātām un gadu gaitā pārbaudītām receptēm no augstākās kvalitātes izejvielām.

Vienlaikus VALMIERAS pienziņi vienmēr ir bijuši gatavi eksperimentēt un radīt jaunas, vēl nebijušas garšas un produktus. Pie mums zināšanas par pienu satiekas ar radošu pieeju. Tīrkultūru ar garšiņām? Lūdzu. Jogurtus ar ziedu ekstraktiem? Protams!

LAI PIENS IR AR MUMS!

VALMIERAS piena produkti - tā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa gan ikkatrā virtuvē, gan straujajā ikdienā "pa ceļam". Lai VALMIERAS piens ir ar mums - gan rīta kafijā, gan līdzpaņemtajā jogurta vai tīrkultūras pudelītē!

Skaties video

IESĀC DIENU GARDI UN VESELĪGI!

Baudi inovatīvo un veselīgo jaunumu!
BIFIDO JOGURTU AR BIEZPIENU un augļu-ogu piedevām.

Garšos ikvienam, kam rūp veselīgs un pareizs uzturs!

#katrurītuveselīgu

Skatīt vairāk